Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 22.3.2009 se v Zubří konal Národní Pohár Morava kde se naši kluci opět vyznamenali.Tomáš Tarant v juniorech nenechal nikoho na pochybách ,že ve své váze a věkové kategorii nemá při současné formě konkurenci a s přehledem získal zlato.Jeho starší brácha Lukáš byl sice již po 10. vteřinách napomínán rozhodčím za přílišnou tvrdost,ale Lukáš to tam cpal dál a stal se zaslouženě dalším zlatým medailistou našeho oddílu.Oběma borcům a jejich trenérovi a tátovi zároveň gratulujeme.

V posledním červnovém týdnu se uskutečnilo v Madridu MS v kickboxu a naši hoši opět ukázali ,že patří do světové špičky.
Všichni tři a to Pepa,Lukáš a Tomáš Tarantovi se zapsali do historie kickboxu bronzovýma medailema a Pepík hned ve dvou disciplínách.
Gratulace hoši
.
Velký dík patří sponzorům, bez kterých by to prostě nebylo možné uskutečnit.
Když se někdo začte na těchto stránkách,tak to vypadá jako reklama na jméno Tarant.Rád bych tímto vyzval nové tváře aby se nebáli a přišli k nám zkusit štěstí.Určitě se jednou bude psát i o vás.

20.2.2010 byl Národní pohár v Mostu.

Kluci zamakali a Lukáš vyhrál svojí kategorii full -63 kg, Tomáš se postavil do ringu za muže  v K1 a bral bronz.Jako třetí bojoval Radek Gašník v disciplíně full a sbíral zkušenosti.Nakonec z toho byla bronzová medaile.Všem gratulujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář